Associacio Esportiva Universitaria

Ludus et Amicitia


TITULOS
CLUB DEPORTIVO UNIVERSITARIO 25
FACULTAT DE FILOSOFIA 4
HISTORIA FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO 3
ARQUITECTURA 2
MEDICINA GALENS 2
FACULTAT DE GEOGRAFIA I HISTORIA 1
GRADUADOS 1
FISICA 1
CLUB ESPORTIU INEFC 1


LIGA 2019 / 2020

Equipos


ARQUITECTURA
CLUB DEPORTIVO UNIVERSITARIO
CLUB ESPORTIU INEFC
ECONOMIQUES FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO
ENGINYERS BCN
ENGINYERS DE CAMINS
FACULTAT D'EDUCACIO BARCELONA
FUTBOL CLUB ENGINYERS
HISTORIA FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO
MAGISTERI EN EDUCACIO FISICA DE CATALUNYA
MEDICINA GALENS
UB 1450 "Universitaris de Barcelona"


Clasificación

P EQUIPO PTS J G E P GF GC DIF G
1 UB 1450 43 19 13 4 2 75 25 +50
2 HISTORIA F.C.U. 41 17 13 2 2 60 23 +37
3 MEDICINA GALENS 37 20 12 1 7 54 32 +22
4 C.D. UNIVERSITARIO 36 21 11 3 7 76 46 +30
5 C.E. INEFC 35 19 10 5 4 53 28 +25
6 MAGISTERI E.F.C. 30 20 9 3 8 53 46 +7
7 FACULTAT D'EDUCACIO B. 30 21 9 3 9 50 59 -9
8 ENGINYERS BCN 25 22 8 1 13 44 56 -12
9 F.C. ENGINYERS 23 19 7 2 10 40 46 -6
10 ARQUITECTURA 21 18 6 3 9 34 43 -9
11 ECONOMIQUES F.C.U. 9 21 3 0 18 37 101 -64
12 ENGINYERS DE CAMINS 7 17 2 1 14 19 90 -71



1ª VUELTA



1ª Jornada



FACULTAT D'EDUCACIO B. 0 4 ENGINYERS BCN
JUEVES 26/09/2019 20:00 ESTADI -


C.E. INEFC 2 1 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 28/09/2019 12:30 ARTIFICIAL -


ARQUITECTURA 2 3 MEDICINA GALENS
SABADO 28/09/2019 13:30 ESTADI -


ENGINYERS DE CAMINS - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -


F.C. ENGINYERS - - ECONOMIQUES F.C.U.
- - - - -


C.D. UNIVERSITARIO - - UB 1450
- - - - -



2ª Jornada



MEDICINA GALENS 8 1 ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 04/10/2019 20:00 ESTADI TV


HISTORIA F.C.U. 5 0 F.C. ENGINYERS
SABADO 05/10/2019 11:30 ESTADI -


UB 1450 3 3 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 05/10/2019 11:45 ARTIFICIAL -


ECONOMIQUES F.C.U. 0 6 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 05/10/2019 13:30 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. - - ARQUITECTURA
- - - - -


ENGINYERS BCN 0 3 C.E. INEFC
- - - - -



3ª Jornada



C.E. INEFC 0 0 UB 1450
JUEVES 01/10/2020 20:00 ESTADI TV


F.C. ENGINYERS 3 1 MEDICINA GALENS
VIERNES 02/10/2020 20:00 ARTIFICIAL -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 7 1 ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 03/10/2020 11:45 ARTIFICIAL -


C.D. UNIVERSITARIO 3 3 HISTORIA F.C.U.
LUNES 05/10/2020 20:00 ESTADI TV


ENGINYERS DE CAMINS - - ARQUITECTURA
- - - - -


ENGINYERS BCN 0 3 MAGISTERI E.F.C.
- - - - -



4ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. 0 5 C.E. INEFC
SABADO 19/10/2019 11:45 ARTIFICIAL -


HISTORIA F.C.U. 1 1 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 19/10/2019 13:30 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS 0 1 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 22/02/2020 10:00 ESTADI -


MAGISTERI E.F.C. - - ENGINYERS DE CAMINS
- - - - -


ARQUITECTURA - - F.C. ENGINYERS
- - - - -


UB 1450 3 0 ENGINYERS BCN
- - - - -



5ª Jornada



ENGINYERS BCN 7 1 ECONOMIQUES F.C.U.
JUEVES 24/10/2019 20:00 ESTADI TV


C.D. UNIVERSITARIO 2 1 ARQUITECTURA
VIERNES 25/10/2019 20:00 ESTADI TV


C.E. INEFC 4 0 HISTORIA F.C.U.
VIERNES 25/10/2019 20:00 ARTIFICIAL -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 2 3 MEDICINA GALENS
SABADO 26/10/2019 09:30 ESTADI TV


UB 1450 2 2 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 26/10/2019 11:15 ESTADI TV


F.C. ENGINYERS 6 0 ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 26/10/2019 13:00 ESTADI -



6ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. 1 8 UB 1450
VIERNES 08/11/2019 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. 0 4 F.C. ENGINYERS
SABADO 09/11/2019 11:00 ESTADI -


ARQUITECTURA 0 2 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 09/11/2019 11:45 ARTIFICIAL -


ENGINYERS DE CAMINS 2 9 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 09/11/2019 12:45 ESTADI -


MEDICINA GALENS 3 2 C.E. INEFC
SABADO 09/11/2019 13:30 ARTIFICIAL -


HISTORIA F.C.U. 3 0 ENGINYERS BCN
- - - - -



7ª Jornada



FACULTAT D'EDUCACIO B. 3 1 ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 14/11/2019 20:00 ESTADI -


C.D. UNIVERSITARIO 7 2 F.C. ENGINYERS
VIERNES 15/11/2019 20:00 ESTADI -


C.E. INEFC 4 0 ARQUITECTURA
VIERNES 15/11/2019 20:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS BCN 1 6 MEDICINA GALENS
SABADO 16/11/2019 11:45 ARTIFICIAL -


ECONOMIQUES F.C.U. 2 5 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 16/11/2019 13:30 ARTIFICIAL -


UB 1450 - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -



8ª Jornada



HISTORIA F.C.U. 5 1 ECONOMIQUES F.C.U.
JUEVES 21/11/2019 20:00 ESTADI TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. 4 3 F.C. ENGINYERS
VIERNES 22/11/2019 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. 7 3 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 23/11/2019 11:45 ARTIFICIAL -


ENGINYERS BCN 4 0 ARQUITECTURA
JUEVES 20/02/2020 20:00 ESTADI -


ENGINYERS DE CAMINS - - C.E. INEFC
- - - - -


MEDICINA GALENS - - UB 1450
- - - - -



9ª Jornada



HISTORIA F.C.U. 5 1 MAGISTERI E.F.C.
JUEVES 28/11/2019 20:00 ESTADI -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 3 2 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 29/11/2019 20:00 ESTADI -


ENGINYERS BCN 5 2 ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 29/11/2019 20:00 ARTIFICIAL -


ECONOMIQUES F.C.U. 1 4 MEDICINA GALENS
SABADO 30/11/2019 10:00 ESTADI -


C.E. INEFC 4 0 F.C. ENGINYERS
SABADO 30/11/2019 11:45 ARTIFICIAL -


UB 1450 7 0 ARQUITECTURA
SABADO 30/11/2019 13:30 ARTIFICIAL -



10ª Jornada



F.C. ENGINYERS 3 2 ENGINYERS BCN
JUEVES 12/12/2019 20:00 ESTADI -


C.D. UNIVERSITARIO 5 1 C.E. INEFC
VIERNES 13/12/2019 20:00 ARTIFICIAL -


ARQUITECTURA 7 2 ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 14/12/2019 10:00 ESTADI -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 1 1 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 14/12/2019 11:45 ESTADI -


ENGINYERS DE CAMINS 1 12 UB 1450
SABADO 14/12/2019 11:45 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -



11ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. 0 3 ENGINYERS DE CAMINS
- - - - -


UB 1450 2 0 F.C. ENGINYERS
VIERNES 10/01/2020 20:00 ESTADI TV


HISTORIA F.C.U. 5 2 ARQUITECTURA
VIERNES 10/01/2020 20:00 ARTIFICIAL -


C.E. INEFC 5 0 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 11/01/2020 10:00 ESTADI -


MAGISTERI E.F.C. 4 3 MEDICINA GALENS
SABADO 11/01/2020 11:45 ARTIFICIAL -


ENGINYERS BCN 1 2 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 11/01/2020 13:30 ARTIFICIAL -


2ª VUELTA



12ª Jornada



MAGISTERI E.F.C. 0 0 C.E. INEFC
JUEVES 16/01/2020 20:00 ESTADI -


MEDICINA GALENS 0 0 ARQUITECTURA
VIERNES 17/01/2020 20:00 ESTADI -


HISTORIA F.C.U. 4 1 ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 17/01/2020 20:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS BCN 5 3 FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 17/01/2020 21:00 VALLVIDRERA -


UB 1450 4 3 C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 18/01/2020 11:00 ESTADI TV


ECONOMIQUES F.C.U. 0 7 F.C. ENGINYERS
SABADO 18/01/2020 11:45 ARTIFICIAL -



13ª Jornada



C.E. INEFC 4 4 ENGINYERS BCN
VIERNES 24/01/2020 21:00 VALLVIDRERA -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 1 3 UB 1450
JUEVES 08/10/2020 20:00 ESTADI TV


ECONOMIQUES F.C.U. 3 2 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 09/10/2020 20:00 ESTADI -


ARQUITECTURA 2 1 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 10/10/2020 11:45 ARTIFICIAL -


F.C. ENGINYERS - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -


ENGINYERS DE CAMINS 0 3 MEDICINA GALENS
- - - - -



14ª Jornada



MAGISTERI E.F.C. 4 2 ENGINYERS BCN
JUEVES 30/01/2020 20:00 ESTADI -


UB 1450 1 1 C.E. INEFC
VIERNES 31/01/2020 20:00 ESTADI -


HISTORIA F.C.U. 4 1 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 31/01/2020 20:00 ARTIFICIAL -


ECONOMIQUES F.C.U. 4 5 FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 31/01/2020 21:00 VALLVIDRERA -


MEDICINA GALENS 3 0 F.C. ENGINYERS
SABADO 01/02/2020 11:45 ARTIFICIAL -


ARQUITECTURA 6 1 ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 01/02/2020 13:30 ARTIFICIAL -



15ª Jornada



F.C. ENGINYERS 0 0 ARQUITECTURA
JUEVES 06/02/2020 20:00 ESTADI -


C.E. INEFC 3 5 ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 07/02/2020 20:00 ESTADI -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 1 3 HISTORIA F.C.U.
VIERNES 07/02/2020 20:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS DE CAMINS 0 1 MAGISTERI E.F.C.
VIERNES 07/02/2020 21:00 VALLVIDRERA -


ENGINYERS BCN 0 3 UB 1450
- - - - -


C.D. UNIVERSITARIO 0 3 MEDICINA GALENS
- - - - -



16ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. 2 3 ENGINYERS BCN
JUEVES 13/02/2020 20:00 ESTADI -


ARQUITECTURA 2 2 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 14/02/2020 20:00 ESTADI -


HISTORIA F.C.U. 2 1 C.E. INEFC
VIERNES 14/02/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. 3 0 UB 1450
VIERNES 14/02/2020 21:00 VALLVIDRERA -


ENGINYERS DE CAMINS 3 3 F.C. ENGINYERS
SABADO 15/02/2020 11:45 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS 2 0 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 15/02/2020 13:30 ARTIFICIAL -



17ª Jornada



ENGINYERS BCN 4 1 HISTORIA F.C.U.
JUEVES 27/02/2020 20:00 ESTADI TV


C.D. UNIVERSITARIO 5 0 ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 28/02/2020 20:00 ESTADI -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 0 3 ARQUITECTURA
VIERNES 28/02/2020 20:00 ARTIFICIAL -


UB 1450 2 1 ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 28/02/2020 21:00 VALLVIDRERA -


C.E. INEFC 5 2 MEDICINA GALENS
SABADO 29/02/2020 11:45 ARTIFICIAL -


F.C. ENGINYERS 2 5 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 29/02/2020 13:30 ARTIFICIAL -



18ª Jornada



MEDICINA GALENS 1 2 ENGINYERS BCN
JUEVES 05/03/2020 20:00 ESTADI TV


HISTORIA F.C.U. 5 2 UB 1450
VIERNES 06/03/2020 20:00 ESTADI TV


F.C. ENGINYERS 2 1 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 06/03/2020 20:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS DE CAMINS 1 5 FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 06/03/2020 21:00 VALLVIDRERA -


MAGISTERI E.F.C. 6 1 ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 07/03/2020 10:15 ARTIFICIAL -


ARQUITECTURA 0 3 C.E. INEFC
- - - - -



19ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. 0 7 HISTORIA F.C.U.
VIERNES 04/09/2020 20:00 ESTADI TV


UB 1450 4 3 MEDICINA GALENS
VIERNES 04/09/2020 20:00 ARTIFICIAL -


C.D. UNIVERSITARIO 5 4 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 05/09/2020 11:45 ARTIFICIAL -


C.E. INEFC - - ENGINYERS DE CAMINS
- - - APLAZADO -


FACULTAT D'EDUCACIO B. 3 0 F.C. ENGINYERS
- - - - -


ARQUITECTURA 3 0 ENGINYERS BCN
- - - - -



20ª Jornada



C.D. UNIVERSITARIO 11 1 FACULTAT D'EDUCACIO B.
JUEVES 10/09/2020 20:00 ESTADI TV


MAGISTERI E.F.C. 1 5 HISTORIA F.C.U.
JUEVES 10/09/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS 4 1 ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 12/09/2020 10:00 ARTIFICIAL -


ARQUITECTURA 1 5 UB 1450
LUNES 14/09/2020 20:00 ESTADI -


F.C. ENGINYERS 2 3 C.E. INEFC
LUNES 14/09/2020 20:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS DE CAMINS 3 0 ENGINYERS BCN
- - - - -



21ª Jornada



UB 1450 11 0 ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 17/09/2020 20:00 ESTADI -


C.E. INEFC 3 3 C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 18/09/2020 20:00 ESTADI TV


HISTORIA F.C.U. 2 0 MEDICINA GALENS
VIERNES 18/09/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. 3 5 FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 19/09/2020 11:45 ARTIFICIAL -


ECONOMIQUES F.C.U. 2 5 ARQUITECTURA
SABADO 19/09/2020 13:30 ARTIFICIAL -


ENGINYERS BCN 0 3 F.C. ENGINYERS
- - - - -



22ª Jornada



F.C. ENGINYERS 0 3 UB 1450
VIERNES 25/09/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS 2 1 MAGISTERI E.F.C.
SABADO 26/09/2020 11:00 ARTIFICIAL -


ENGINYERS DE CAMINS 0 9 ECONOMIQUES F.C.U.
LUNES 28/09/2020 20:00 ESTADI TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - C.E. INEFC
- - - -


ARQUITECTURA - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -


C.D. UNIVERSITARIO 3 0 ENGINYERS BCN
- - - - -



Aplazados



ENGINYERS DE CAMINS - - C.E. INEFC
JUEVES 15/10/2020 20:00 ESTADI TV


C.D. UNIVERSITARIO - - UB 1450
VIERNES 16/10/2020 20:00 ESTADI TV


MEDICINA GALENS - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 16/10/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. - - ARQUITECTURA
SABADO 17/10/2020 11:45 ARTIFICIAL -


F.C. ENGINYERS - - ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 17/10/2020 13:30 ARTIFICIAL -


MEDICINA GALENS - - UB 1450
JUEVES 22/10/2020 20:00 ESTADI TV


ENGINYERS DE CAMINS - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 23/10/2020 20:00 ESTADI TV


ARQUITECTURA - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 23/10/2020 20:00 ARTIFICIAL -


MAGISTERI E.F.C. - - ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 24/10/2020 11:45 ARTIFICIAL -


C.E. INEFC - - ENGINYERS DE CAMINS
- - - - -


ENGINYERS DE CAMINS - - ARQUITECTURA
- - - - -


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - C.E. INEFC
- - - -


F.C. ENGINYERS - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -


ARQUITECTURA - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -


UB 1450 - - HISTORIA F.C.U.
- - - - -




CAMPEON 2019 / 2020

-